Evcil Hayvan Taşıma

evcil hayvan taşıma

Evcil Hayvan Taşıma İstanbul Şehir İçi şehirlerarası evcil hayvan taşımacılığı

Pet Nakil

pet nakil

Pet Nakil İstanbul Şehir İçi şehirlerarası Pet Nakliyat

Pet Transfer

pet transfer

Pet Transfer İstanbul Şehir İçi şehirlerarası Pet Transferi

Şehirler Arası Evcil Hayvan Taşımacılığı

Şehirlerarası Evcil Hayvan Taşımacılığı Pet Club Transfer Farkını Yaşamaya Hazır mısınız? İstanbul Ankara Burdur Uşak Denizli Antalya Balıkesir Çanakkale İzmir Muğla.

Pet Club Transfer sevimli dostlarınızın bulundukları ilden başka bir ile transferini en profesyonel, en doğru, en rahat ve en lüks şekilde gerçekleştirmek için sizin yanınızda. Eğer ki sevimli dostunuzun yolculuğunda yanında bulunamayacağınız için endişeleniyorsanız sizi rahatlatacak bir haberimiz var; Pet Club Transfer hayvan bakımı ve iletişimi konusunda deneyimli ekibiyle onların seyahatlerini en rahat şekilde gerçekleştirmeleri için elinden geleni yapmaktan gurur duyuyor. Her zaman hayvan sevgisini ön planda tutan ekibimizle onların en doğal, en huzurlu ve en sağlıklı şekilde transferi için sizlere hizmet vermekteyiz. Şehirler arası evcil hayvan transferi hakkında aklınıza takılan her konuyu iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak danışabilirsiniz. Bizlerle tanıştıktan sonra farkımız konusunda tam olarak ne anlatmak istediğimizi daha net anlayacaksınız ve aldığınız hizmetin kalitesini yaşayacaksınız. Bizim için önemli olan sevimli dostlarınızın güvenli, huzurlu, sağlıklı, problemsiz bir seyahat geçirmesidir ve bunun için elimizde gelenin fazlasını yapma konusunda hiçbir şeyden kaçınmadan sizlere hizmet vermekteyiz.

Pet Club Transfer'in Şehirler Arası Evcil Hayvan Taşıma Konusunda Farkı Nedir?

Sizlere kısaca bizlerden alacağınız hizmette bulacağınız avantajlardan bahsedelim; Evcil hayvan bakımı konusunda deneyimli ekiple gerçekleştirilen transfer hizmeti, Transfer esnasında araçta birbirleriyle anlaşabilecek evcil hayvanların ayrı ayrı kafeslerde yer alması, Geniş araçlarla gerçekleştirilen transfer hizmeti sayesinde en az sizin yanınızdaki kadar rahat ve huzurlu seyahat imkanı, Talebiniz doğrultusunda transfer esnasında verilecek ilk molada resim ve video paylaşımı, Transfer süresince sizin bilginiz dahilinde veya haricinde kesinlikle sakinleştirici iğne, hap veya jel kullanılmamaktadır ve sevimli dostlarınız doğal halleriyle tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri şekilde seyahat etmektedir, Transfer edilecek köpekleriniz gidilecek güzergah uzunluğuna göre belirli periyot ve saatlerde mola verilerek tuvalet ihtiyaçlarını gidermeleri için dolaştırılmaktadır, Minik yolcularımız için yolculuk esnasında belirli periyotlarda veya ihtiyaç duydukları anda mola verilerek kafes içindeki pedleri değiştirilmekte mama ve su ihtiyaçları giderilmektedir, Yaşanılabilecek herhangi bir sağlık sorununda Türkiye'deki tüm illerde daha önceden görüşülmüş ve profesyonellikleri konusunda kendini kanıtlamış veteriner hekimlerle irtibata geçilmesi ve gerekli durumlarda evcil hayvanların sizin bilginiz ve talebiniz doğrultusunda güzergah uzatılması gözetilmeksizin kendilerine ulaştırılıp gerekli kontrol ve tedavilerinin yaptırılması, Transfer tamamlandıktan sonra gönderen kişiyle irtibata geçilerek haber verilmesi, Transfer esnasında güvenli ve 80km hız limitini aşmadan yolculuk yapılması ile sevimli dostlarınızın güvenli ve huzurlu ulaşımının sağlanması.

Şehirler Arası Transferin Gerçekleştirilmesi İçin Sizlerden Talep Ettiklerimiz Nelerdir?

Şehirler Arası Transfer Öncesi Sizlerden Talep Ettiklerimiz; Yolculuktan 12 saat öncesine kadar mümkünse evcil hayvanınızın uyumamasına özen göstermelisiniz, bu sayede yolculuklarının büyük bölümünü dinlenerek geçirebilmektedirler, Sevimli dostunuzun sürekli yediği mamasından bir miktar tarafımıza teslim edilmesi, Yolculuk saatinden en geç 4 saat öncesinde mama yedirilmesi ve daha sonrasında yedirilmemesi, yolculuk esnasında belirli periyotlarda tarafımızca sizden alınan mama kısıtlı miktarlarda verilmektedir, Yolculuk saatinden en geç 2 saat öncesinde su içirilmesi ve daha sonrasında içirilmemesi, yolculuk esnasında belirli periyotlarda tarafımızca kısıtlı miktarlarda su verilmektedir, Mümkünse sürekli kullanmakta olduğu mama ve su kaplarının yolculuk öncesinde tarafımıza teslim edilmesi, Varsa sürekli oynadıkları oyuncak veya objelerden en az 1 adet tarafımıza teslim edilmesi, Varsa sağlık problemlerinin tarafımıza bildirilmesi, Sizlere ulaşılamaması durumunda ulaşabileceğimiz ikinci bir telefon numarasının tarafımıza iletilmesi, Herhangi bir sağlık probleminde danışılabilmesi için varsa sürekli gittiği veterinerinin telefon numarasının tarafımıza iletilmesi, Köpeklerin tasmalarının boyunlarında takılı olarak tarafımıza teslim edilmesi, Varsa kimlik ve aşı karnelerinin tarafımıza teslim edilmesi.

Şehirler Arası Pet Transfer Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Ailenizin sevimli miniğini bulunduğunuz şehirden başka bir şehre göndermeden önce onun sağlığından gideceği yoldaki rahatlığına kadar dikkat etmeniz gereken hususları sizlerle paylaşmak istiyoruz; Sizlerinde çok iyi bildiği gibi uzun yolculukların insan bedenine ve ruhuna verdiği yorgunluğun aynısını hayvanlarda yaşamaktadır ve özellikle sorunlu yolculukların sonrasında uzun bir toparlanma süreci geçirebilmektedirler. Bu yolculuğu onları en az etkileyecek şekilde gerçekleştirmek en az bizler kadar sizlerinde yardımıyla olabilecektir. Her ne kadar pet transferi konusunda bizler profesyonel olsakta kendi evcil hayvanlarınızın psikolojisinin nasıl olduğunu bilmek konusunda sizler profesyonelsiniz. Bize onlar ile ilgili geçmiş yolculuk deneyimlerinizi, sevdikleri ve sevmedikleri obje, ses vb. olguları paylaşırsanız bizlerde onların en rahat şekilde seyahat etmesi konusunda elimizden geleni yapmaya çalışabiliriz. Eğer ki daha önce onlarla hiç seyahat etmediyseniz veya birlikteliğiniz daha yeniyse bizlerin onlar için elimizden gelen herşeyi yaparak onlara en iyi seyahat koşulunu sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Köpek Taşıma

köpek taşıma

Köpek Taşıma İstanbul Şehir İçi şehirlerarası Köpek Taşımacılığı

Kedi Taşıma

kedi taşıma

Kedi Taşıma İstanbul Şehir İçi şehirlerarası Kedi Taşımacılığı

Kuş Taşıma

şehirlerarası kuş taşıma

Kuş Taşıma İstanbul Şehir İçi şehirlerarası Kuş Taşımacılığı