Evcil Hayvan Taşıma

evcil hayvan taşıma

Evcil Hayvan Taşıma İstanbul Şehir İçi şehirlerarası evcil hayvan taşımacılığı

Pet Nakil

pet nakil

Pet Nakil İstanbul Şehir İçi şehirlerarası Pet Nakliyat

Pet Transfer

pet transfer

Pet Transfer İstanbul Şehir İçi şehirlerarası Pet Transferi

Pet Club Transfer

Merhaba şehirlerarası uluslararası evcil hayvan taşıma şirketimiz Sevimli dostlarınızın en iyi şartlarda yolculuk yapmasını sağlamak için Pet Club Transfer şirketi.

Yıllarca süre gelen evcil hayvan sevgimizi bu alanda gördüğümüz ve bizzat yaşadığımız kötü taşıma şartlarını göz önünde bulundurarak evcil hayvanların en iyi koşullarda yolculuk yapma hakkına sahip olduklarını düşündüğümüz için bu alandaki boşluğu doldurmak üzere yaklaşık 1 sene önce Pet Club Transfer'i kurduk ve başladığımız günden itibaren bir çok başarılı taşıma işine imza atarak ilerlemeye devam ediyoruz... Pet Club Transfer olarak önceliğimiz sevimli dostlarımızın sağlıklı ve psikolojik olarak huzurlu bir seyahat yapmasını sağlamaktır... Genelde evcil hayvan taşımacılığı yapan kişiler tamamen kar amacı güderek onların sağlık ve psikolojik durumlarını göz ardı edip çok kötü şartlarda (nakliye aracının kasasında eşyaların arasında, otobüs bagajında, 10-15 evcil hayvanın bir arada olduğu bir araçta uygun olmayan kafesleme veya kutulama ile) bir eşyaymış gibi taşımaktadır. Nasıl herhangi bir insan bu şekilde bir yolculuk yapamayacaksa onlarında böyle bir yolculuğu hak etmediğini düşünüyoruz ve bu sebeple onları kendi evcil hayvanımız gibi özel aracımızla gitmeleri gereken yere ulaştırıyoruz. Yıllardır evcil hayvan bakımı ve sağlığı konusunda edindiğimiz deneyimleri de yolculuk esnasında meydana gelebilecek herhangi bir sorunda kullanarak yolculuğun en iyi şartlarda tamamlamasını sağlamaktayız.

Bizlerle tanışan ve evcil hayvanını bize teslim eden birçok kişi bizi tanıdıktan sonra bize neden bu işi yaptığımızı sorma gereği duyuyor, bu durumda bizi çok mutlu ediyor ve demek ki gerçekten ihtiyaç duyulan bir alanda doğru kişiler olarak var olduğumuzu hissettiriyor... Şehir içi ve şehirler arası yolculuklarımızı onlarla birlikte keyif alarak gerçekleştirmek bize de huzur veriyor... Şehirler arası evcil hayvan taşıma talepleri doğrultusunda acil gönderim durumu olmadığı takdirde aynı güzergah üzerinde aracımıza maksimum 4 evcil hayvan alarak evcil hayvan sahiplerine daha uygun maliyetler çıkarmaya çalışıyoruz... Acil transfer işlemi talebi olan hayvan severlere ise elimizden geldiğince makul rakamlarla hizmet vermeye çalışıyoruz... Ayrıca barınaklardan evcil hayvan sahiplenmek isteyen kişilere bizimde katkımız olması için elimizden geldiğince minimum fiyatlarla transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Köpek Taşıma

köpek taşıma

Köpek Taşıma İstanbul Şehir İçi şehirlerarası Köpek Taşımacılığı

Kedi Taşıma

kedi taşıma

Kedi Taşıma İstanbul Şehir İçi şehirlerarası Kedi Taşımacılığı

Kuş Taşıma

şehirlerarası kuş taşıma

Kuş Taşıma İstanbul Şehir İçi şehirlerarası Kuş Taşımacılığı