Evcil Hayvan Taşıma

Biz Neler Yapıyoruz

AŞehirlerarası Evcil Hayvan Taşımacılık Hizmeti Ailenizin sevimli dostlarının şehirlerarası seyahatlerini onların hak ettiği en iyi ve en sağlıklı koşullarda gerçekleştirmek...

Bİstanbul İçi Evcil Hayvan Taşımacılık Hizmeti Sevimli dostlarımızın kısa mesafeli yolculuklarını onları sıkmadan ve kızdırmadan gerçekleştirmek...

Cİstanbul İçi Veteriner Kliniğine Ulaştırma Hizmeti Veteriner Kliniğine ulaştırılması gereken minik dostlarımızı kapınızdan alıp veteriner hekimine ulaştırmak...

 

Sık Sorulan Sorular

Evcil Hayvan Taşımacılığına Nasıl Güvenirim?
Nakliye konusunda uzmanlaşmış değil evcil hayvan bakımı konusunda uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılan transfer hizmetini aldığınızı bilgilerinize sunmaktan gurur duyuyoruz.
Evcil Hayvanım Uzun Yolculuğu Nasıl Geçirecek?
Evcil hayvanınıza en uygun ekipmanlar ile onun yolculuk esnasında huzurlu bir şekilde vakit geçirmesini ve tüm ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayarak yolculuğunu tamamlamasını sağlamak bizim en önemli görevimizdir.
Evcil Hayvanımızı Araçta Taşırken Neler Kullanıyorsunuz?
Yolculuğun uzunluğuna göre hareket alanını maksimum seviyede tutacak kafes veya taşıma kaplarının içine evcil hayvanınızın yatak, mama kabı, suluk ve kum kabı gibi ihtiyaçlarınıda ekleyerek yolculuklarını gerçekleştiriyoruz.
Evcil Hayvanımızın Yol Tutması İle Nasıl Baş Ediyorsunuz?
En başta evcil hayvanınızın boş mideyle yola çıkmasını talep ediyoruz. Molalarda protein içerikli atıştırmalıklarla beslenmelerini sağlıyoruz. Eğer gerekli görülürse veterinerinizin onayı ile mide koruyucu ve bulantı giderici ilaçlar verebiliyoruz. Uzun yolculuklarda en az 3 saatte bir mola vererek sarsılmadan hareket ve tuvalet ihtiyacını karşılamalarını sağlıyoruz.
Evcil Hayvan Taşırken Acil Bir Sağlık Sorunu Yaşanırsa Ne Yapıyorsunuz?
Yolculuk esnasında acil bir sağlık sorunu yaşanması durumunda Türkiye'deki tüm illerde daha önce görüşmüş olduğumuz ve başarıları kanıtlanmış olan veteriner hekimlerimiz ile irtibata geçerek sağlık problemini kendilerine bildirip gerekli duydukları durumlarda evcil hayvanınızı sizinde bilginiz dahilinde kendilerine ulaştırıp gerekli kontrollerin yapılmasını sağlıyoruz.
Evcil Hayvan Taşımacılığında Pet Sahiplerinden İstediğiniz Bilgi ve Belgeler Nelerdir?
Evcil hayvanınızın her zaman gittiği veteriner hekimin isim ve telefonu, Evcil hayvanınızın aşı karnesi, Evcil hayvanınızın karakteristik özellikleri ve varsa sağlık problemleri ile ilgili bilgiler, Evcil hayvanınızın her zaman yediği maması ve Tarafımızdan verilecek olan taşıma onay formunun doldurulması.
Evcil Hayvan Taşımacılığı Ücreti Neye Göre ve Nasıl Hesaplanır?
Transfer ücreti gidilecek olan il veya ilçenin uzaklığına göre hesaplanarak size iletilmektedir. Tüm transferler için çıkış ili İstanbul'dur, fakat İstanbul harici illerden başka illere transfer edilecek evcil hayvanlar için İstanbul'dan evcil hayvanın alınacağı ile kadar olan mesafe için size sadece maliyet yansıtılacaktır.
Evcil Hayvan Taşımacılığında Ödeme Nasıl Yapılır?
Transfer öncesi tüm şartlar konusunda anlaşıldıktan sonra belirlenen ücretin %50'si evcil hayvanınız teslim alınırken, kalan %50'si ise teslim edilirken talep edilecektir. İstanbul dışından alınarak transfer edilecek evcil hayvanlar için transfer ücretinin %50'si Yola çıkılmadan önce talep edilmektedir.

ŞEHİRLERARASI EVCİL HAYVAN TRANSFER HİZMETİ

Ailelerinizin sevimli dostlarını huzurlu bir şekilde bulundukları şehirden dileğiniz şehre ulaştırmak için uzman ve hayvan sever kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz...

İSTANBUL İÇİ EVCİL HAYVAN TRANSFER HİZMETİ

Sizlerin vakit bulamadığı zamanlarda minik dostlarınızı İstanbul içinde bulunduğunuz noktadan diğer bir noktaya sizin yerinize ulaştırmak için sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz...

Yukarı