Evcil Hayvan Taşıma

TRANSFER ARACIMIZ

Pet Club Transfer ekibi olarak sevimli dostlarınızın seyahatlerini en konforlu şekilde gerçekleştirmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız, bu konforu sağlayabilmemizin en önemli etkeni kullanmakta olduğumuz transfer aracımızdır. Aşağıda sizlerle aracımızla ilgili detaylı bilgileri ve aracımızın iç ve dış fotoğraflarını paylaşıyoruz;

ARAÇ KAPASİTESİ

Transferini gerçekleştireceğimiz sevimli dostlarınızın konforunu sağlamak için Türkiye'de pet nakil hizmeti için kullanılan en geniş ve en yüksek kapasiteli aracı kullanmaktayız. Buna rağmen kullanmakta olduğumuz aracımızın maksimum kapasitesinin %40'ını kullanarak sevimli dostlarınıza transfer esnasında maksimum konforu sağlamaktayız. Aracımızın genişliği ve minumum kapasite ile kullanılması sayesinde yeterli hava sirkülasyonunu sağlayabilmekte aynı zamanda her türlü hava şartlarında aracımızın kapıları kapalı olacak şekilde sevimli dostlarınızın mama, su ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz. Aracımızın içerisinde yeterli müdahale alanına sahip olduğumuzdan dolayı teslim esnasında köpekler tasmaları takılıp, kediler ise box'larına yerleştirilip müşterilerimize teslim edilmektedir, bu şekilde herhangi bir kaçma durumu söz konusu olması mümkün olmamaktadır.

HAVALANDIRMA, ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Aracımızda bulunan özel havalandırma sistemi istenildiğinde dışarıdaki temiz havayı kabin içine vermekte, istenildiği zaman ise içerideki havayı dışarı vererek hava sirkülasyonunu sağlayabilmektedir. Transfer ekibimiz kabindeki ihtiyaca göre havalandırma sistemini yolculuk esnasında sürekli ayarlamaktadır. Sıcak yaz günlerinde ve soğuk kış günleri için ise özel ısıtma ve soğutma sistemi ile sevimli dostlarınızın oda sıcaklığında seyahat etmeleri sağlanmaktadır. Transfer ekibimiz transfer esnasındaki mevcut hava durumuna göre kabin ısısını sürekli kontrol etmekte ve sevimli dostlarınıza en uygun değerlerde ayarlamaktadır.

KAFES SİSTEMİ

Sevimli dostlarınızın transferi esnasında aracımıza yerleştirilmiş olan farklı ebatlardaki kafesler kullanılmakta olup, onların rahatça hareket edebileceği, dönebileceği, ayakta durabileceği ve yatabileceği şekilde tercih edilmiştir ve transfer öncesinde planlanarak onlar için ayrılmaktadır. Transfer esnasında diğer arkadaşlarından rahatsız olan bir dostumuz varsa kafesinin yanları kapatılarak birbirlerini görmeleri engellenmekte ve daha huzurlu bir seyahat süreci geçirmeleri sağlanmaktadır. Aracımızda alt bölümdeki kafesler köpekler için üst bölümdeki kafesler kediler için ayrılmış olup, transferlerdeki evcil hayvan türlerinin yoğunluğuna göre ekibimiz tarafından özel olarak ayarlanmaktadır.

ARAÇ TEMİZLİĞİ VE STERİLİZASYON

Aracımızdaki kafesler, sevimli dostlarınızın ihtiyaçları için kullanılacak tüm ekipmanlar ve aracımızın transfer kabini transfer öncesinde yıkanmakta ve özel dezenfektan ile sterilize edilmektedir. Transfer esnasında ise ihtiyaç duyulduğu anda kirlenen bir kafes veya ekipman varsa temizlenmekte ve aracımızda bulunan dezenfektan ile tekrar sterilize edilmektedir.

ARACIMIZDA BULUNAN EKİPMANLAR

Transfer aracımızın içerisinde, transfer esnasında sevimli dostlarımızın ve transfer ekibimizin ihtiyaç duyacağı tüm ekipmanlar yer almaktadır. Bu ekipmanlar;

  • Mama ve su kapları,
  • Kediler için kum ve kum kapları,
  • Köpekler için farklı çeşitlerde ve kalınlıklarda tasmalar ve tasma halatları,
  • Köpekler için ağızlıklar,
  • Yavru ve yetişkin kedi ve köpek mamaları,
  • Kafes tabanlarında kullanılacak ped'ler,
  • Temizlik esnasında kullanılacak rulo kağıtlar, ıslak mendiller, çöp poşetleri ve kullan at eldivenler,
  • Teslim alırken ve teslim ederken kullanılabilecek küçük ve büyük boy box'lar,
  • Kafes ve mama, su kapları için kullanılacak özel dezenfektan,
  • Transfer ekibimizin her evcil hayvanla ilgilendikten sonra kullandığı el dezenfektanı.

Ayrıca yolculuk esnasında gerekli olabilecek tüm araç ekipmanları (İlk yardım çantası, çeki halatı, takoz, yangın tüpü, reflektör vb.) aracımızda hazır şekilde bulunmakta ve yeterlilikleri sürekli kontrol edilmektedir.

ARAÇ BAKIMI

Transfer aracımızın bakımları anlaşmalı olduğumuz servis tarafından her transfer öncesinde yapılmakta olup, yolcuğumuzu engelleyecek veya herhangi bir kazaya sebebiyet verecek bir arıza olmaması için tüm kontrolleri yapılmaktadır. Ayrıca aracımızın süspansiyon sistemi maksimum konforu sağlamak ve minimum sarsıntıyı hissettirmek için ayarlanmıştır. Aracımızın karayollarında kullanılabilmesi için gerekli tüm kontrol, muayene ve sigorta işlemleri aksatılmadan yapılmaktadır. 

ARAÇ RESİMLERİ

 

SEYAHAT RESİMLERİ

Yukarı